Zpět na pal.cz
+420 577 113 980
Podpora
Zobrazit techniku dle:
Firma Landmaschinen Wienhoff GmbH sídlí v kraji Emsland (západní část Dolního Saska) a zabývá se již více než 70 let výrobou zemědělských strojů. Těžištěm činnosti je výroba a prodej cisteren na kejdu a techniky na její aplikaci, stejně jako komunální techniky a výroba speciálních vozidel. 
Cílem je, aby značka "Made in Germany" znamenala stále kompetence, kvalitu, spolehlivost a inovační síla, kterou můžeme dokázat četnými oceněními. Získali jsme např. na veletrhu Agritechnica v oblasti aplikační techniky s vlečenými hadicemi stříbrnou medailí DLG za „inovativní techniku na kejdu“.
Intenzivní péče o zákazníky je pro nás povinnost! Před vlastním prodejem se často uskuteční několik konzultací, abychom našemu zákazníkovi dokázali postavit "tu pravou" cisternu na kejdu. Po prodeji nás vede zájem stát se kompetentním partnerem k dlouhodobé zákaznické podpoře. Díky takovéto konstruktivní spolupráci se učíme a rosteme s požadavky našich zákazníků.
Konzultace s našimi zákazníky, použití nejnovějších pracovních postupů a využití, dle našeho názoru nejlepších materiálů a komponent, vede k našemu vysokému standardu kvality.
Web výrobce: http://www.wienhoff.de/česky/

Traktory

Secí stroje

Doprava v zemědělství

Zpracování půdy

Sběrače kamenů a údržba krajiny

Sklízecí stroje

Postřikovače

Manipulační technika

Adaptéry

Stroje pro sklizeň pícnin a krmení

Stroje na hnojení

Wienhoff Profi Line

Tyto kejdovače jsou určeny pro velké podniky a agroslužby, které se nespokojí s průměrnou kvalitou. Tomu odpovídá technické provedení a kvalita výroby strojů Wienhoff.

Stroje pro pěstování okopanin

Navigace a zemědělská elektronika