Zpět na pal.cz
+420 577 113 980
Podpora
Zobrazit techniku dle:
Multione, to jsou vysoce kvalitní multifunkční kompaktní nakladače vyráběné italskou společností CSF, která patří leaderům v tomto odvětví navíc s více než 30 let zkušeností. Tisíce strojů Multione provádí práce každý den po celém světě a i za těch nejnepříznivějších podmínek poskytují spolehlivý výkon a snaží se vždy uspokojit rostoucí požadavky na víceúčelové stroje jak v zemědělství, tak i na terénní úpravy a stavební trhy. Díky neustálému výzkumu a vývoji může CSF nabídnout vysoce kvalitní výrobky, s technickým řešením umožňujícím těmto strojům být bezpečné, uživatelsky příjemné a pohodlné v jakékoliv pracovní situaci, vždy za respektování životního prostředí.
Společnost investovala do robotické výroby svých strojů, což jim zajišťuje vysokou kvalitu a přesnost při výrobním procesu. 
 V současné době CSF zaměstnává pouze 45 zaměstnanců. Nachází se na 65.000 m2 pozemku s roční produkcí více jak 800 strojů a distribuuje své výrobky po celém světě (Evropa, Severní a Jižní Amerika, Austrálie a Asie) prostřednictvím sítě distributorů a prodejců, kteří úzce spolupracují se společností k uspokojení potřeb zákazníků.
Web výrobce: http://cz.multione.com/ nebo http://www.multione-csf.com/en/2-Products.html

Traktory

Secí stroje

Doprava v zemědělství

Zpracování půdy

Sběrače kamenů a údržba krajiny

Sklízecí stroje

Postřikovače

Manipulační technika

MultiOne řada 1, 2

Kloubové nakladače MultiOne řady 1, 2 jsou nejkompaktnější univerzální kloubové nakladače určené pro profesionální použití a rekreační čas v pohodlí a bezpečí.

MultiOne řada 5

Kloubový nakladač MultiOne řady 5 byl navržen tak, aby nabídl nejlepší poměr mezi výkonem a nízkými provozními náklady, které uplatňuje na poli inovace, technologie a designu.

MultiOne řada 7

je dokonalou kombinací síly, rychlosti a obratnosti.

MultiOne řada 8

je novým řešením pro všechny uživatele, kteří potřebují vysoký točivý moment a rychlost kloubových nakladačů

MultiOne SD série

Statkový nakladač MultiOne

Adaptéry

Stroje pro sklizeň pícnin a krmení

Stroje na hnojení

Stroje pro pěstování okopanin

Navigace a zemědělská elektronika