Zpět na pal.cz
+420 577 113 980
Podpora
Zobrazit techniku dle:
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Etiam dictum tincidunt diam. Temporibus autem quibusdam et aut officiis debitis aut rerum necessitatibus saepe eveniet ut et voluptates repudiandae sint et molestiae non recusandae. Nulla turpis magna, cursus sit amet, suscipit a, interdum id, felis. Fusce wisi. In sem justo, commodo ut, suscipit at, pharetra vitae, orci. Fusce suscipit libero eget elit. Etiam quis quam. Integer rutrum, orci vestibulum ullamcorper ultricies, lacus quam ultricies odio, vitae placerat pede sem sit amet enim.
Ut tempus purus at lorem. Maecenas fermentum, sem in pharetra pellentesque, velit turpis volutpat ante, in pharetra metus odio a lectus. Class aptent taciti sociosqu ad litora torquent per conubia nostra, per inceptos hymenaeos. Praesent id justo in neque elementum ultrices. Class aptent taciti sociosqu ad litora torquent per conubia nostra, per inceptos hymenaeos. Integer tempor.

Traktory

Secí stroje

Secí stroj KINZE 3000

KINZE 3000 pro setí kukuřice a slunečnice. Vyrábí se v záběrech 4,6 a 8 řádků s možností výbavy jak pro granulované, tak kapalné formy minerálních hnojiv s aplikací pod osivo.

Secí stroj KINZE 3500

Kinze 3500 pro setí kukuřice, slunečnice, řepky, čiroku, sóji a dalších plodin. Vyrábí se v záběrech 6 a 8 řádků s roztečí 0,75m v kombinaci se setím do úzkořádků na 0,375m , nebo technologii setí v dvouřádcích.

Secí stroj KINZE 3600

Kinze 3600 pro setí kukuřice, slunečnice, řepky, čiroku, sóji a dalších plodin.

Secí stroj Kinze 4900

Kinze 4900 pro setí kukuřice, slunečnice, řepky, čiroku, sóji a dalších plodin. Vyrábí se v záběrech 12, 16 a 24 řádků s roztečí 0,76 m.

Doprava v zemědělství

Zpracování půdy

Sběrače kamenů a údržba krajiny

Sklízecí stroje

Postřikovače

Manipulační technika

Adaptéry

Stroje pro sklizeň pícnin a krmení

Stroje na hnojení

Stroje pro pěstování okopanin

Navigace a zemědělská elektronika