Zpět na pal.cz
+420 577 113 980
Podpora
Zobrazit techniku dle:
Vždy o krok napřed - vždy vpředu!
Firma ELHO Oy AB, založená v roce 1968 je finský rodinný podnik vyrábějící kvalitní zemědělské stroje pro zemědělství a poskytovatele služeb. Nejvyšší prioritou firmy ELHO, jako dodavatele sklizňové techniky, je být důvěryhodným partnerem pro zákazníky a spolupracující partnery.
Produktivita zemědělských podniků závisí do značné míry na efektivní zemědělské výrobě vybavené fungující technikou, od sklizně píce až po krmení zvířat. ELHO se tohoto procesu tvorby hodnot účastní od začátku do konce a svým sortimentem výrobků nabízí pro všechny činnosti v tomto procesu vhodné stroje. 
Nejdůležitější skupinou výrobků ELHO jsou přitom stroje zajišťující sklizeň krmných pícnin, rozdělení krmiva a údržbu krajiny.
Díky prvotřídní kvalitě strojů a jejich bezkonkurenčním výkonům má firma ELHO v celém světě velmi dobré jméno. Není tak překvapením, že většina její produkce dnes jde na export do celého světa. ELHO dělá vše pro neustálé nalézání nových a technicky inovativních řešení, která mají za úkol neustále zlepšovat výkonnost a funkčnost strojů a kvalitu jejich práce. Naši zákazníci tak budou moci i v budoucnu získat ze svých strojů maximální užitek.
Web výrobce: http://www.elho.fi/cs/uvodni-stranka.html

Traktory

Secí stroje

Doprava v zemědělství

Zpracování půdy

Sběrače kamenů a údržba krajiny

Elho Side Chopper 420 Pro/460 Pro

Mulčovač určené k odstraňování náletů, křoví a mlází. Údržba krajnic, sekání ošetření úhoru a pastvin.

Elho SideChopper Tornado

Profesionální řetězový mulčovač pro lesní cesty, okraje polí a hrany příkopů.

Elho SideChopper TPM 520 Pro

Mulčovač pro profíky.

ELHO SCORPIO 550

Sběrač kamenů nové generace sbírá kameny efektivně

Sklízecí stroje

Postřikovače

Manipulační technika

Adaptéry

Stroje pro sklizeň pícnin a krmení

Elho Arrow – nesené žací stroje

Nesené žací stroje ELHO s kondicionérem mají všechny důležité prvky ELHO!

Elho Arrow - čelní žací stroje s kondicionérem

Tento stroj má vynikající výkon sečení, jízdní vlastnosti a systém zavěšení PCS (Pendulum Centre System), vyvinutý firmou ELHO. Stabilní rám stroje umožňuje žacímu nosníku volně sledovat povrch pole a vyhýbat se ...

Elho Arrow - tažené žací stroje s kondicionérem

ELHO Arrow 3200 a 3700 jsou progresivní tažené žací stroje s kondicionérem, kombinující spolehlivé základní řešení a vynikající jízdní komfort s novou technologií.

Elho Arrow - žací stroje s válcovým kondicionérem

Mnoho žacích strojů ELHO, ať už v neseném, čelním nebo taženém provedení, může být vybaveno válcovým kondicionérem. Profilované a pružně uchycené gumové válce jsou vhodné především k sečení bohatě olistěné píce jako ...

Elho Arrow Delta – žací stroje

Delta je zhotovena ze dvou žacích strojů s kondicionéry.

Elho Duett 7300 – žací stroj pro traktory s otočným řízením

ELHO Duett 7300 je žací stroj s kondicionérem pro velké plochy, využívající vlastností samojízdných strojů v kombinaci traktor–žací stroj s kondicionérem.

Elho TR

Všestranné provzdušňovače řádků ELHO řady TR nabízí mnoho možností využití. V dnešní (uspěchané) době je pro zajištění kvality produktu nejdůležitějším požadavkem rychlé zaschnutí materiálu.

Elho Sideliner

Malý, lehký a velmi rychlý - úspěšný tažený Sideliner.

Elho Silomatic

ELHO Silomatic je bezpečná a spolehlivá tažená balička, která může jeden balík na balícím stole balit a druhý přitom vézt na místo ukládání balíků v nakládací vidlici.

Elho Softliner

Nesené baličky pro zabalení balíků různých velikostí.

Elho Tube 2020 ACI

Balička ELHO Tube 2020 ACI byla vyvinuta pro efektivní a spolehlivé zabalení balíků senáže.

ELHO Twin 4600

Čelně nesený model Twin 4600 je nejnovějším přírůstkem do rodiny shrnovačů Twin. Twin 4600 překládá řádek před traktorem do boku a vytváří jeden dvojitý řádek. V kombinaci například s taženou polní řezačkou je ...

ELHO V-Twin 600

Model V-Twin 600 upevněný v předním závěsu traktoru nebo na čelním nakladači pokládá k sobě dva řádky a díky tomu může být optimálně využita kapacita lisu nebo kombinace lisu s baličkou připojených za traktorem.

ELHO V-Twin 750 / V-Twin 750 Super

Shrnovače ELHO V-Twin 750 natahají píci po zemi, ale vrhají ji rychle se opakujícím pohybem prstů šikmo nahoru a dovnitř. Sklízená píce tak není kontaminována nečistotami nacházejícími se na povrchu pole, ale ...

ELHO V-Twin 950 Super

Se shrnovačem ELHO V-Twin 950 Super dostanete čistou píci do jednoho řádku z pracovního záběru až 9,5 metrů.

Stroje na hnojení

Stroje pro pěstování okopanin

Navigace a zemědělská elektronika