Zpět na pal.cz
+420 577 113 980
Podpora

Stroje pro sklizeň pícnin a krmení

Sklizená píce zůstane čistá a vysoce kvalitní, pokud se poseče ve správnou dobu a proces sušení proběhne dostatečně rychle v širokých vzdušných řádcích. Pokud se například přímo na rostoucí porost aplikuje hnůj, existuje zde nebezpečí znečištění senáže zbytky kejdy nebo mikroby. Riziko kontaminace píce lze výrazně snížit, pokud se píce při obracení nebo při shrnování do řádku netahá po zemi. Proces výroby senáže v tomto ohledu zahrnuje mnoho kritických fází. Provzdušňovače řádků a obraceče ELHO jsou proto nejbezpečnější volbou.
Proslulé rotorové obraceče ELHO přišly na trh již v roce 1975. Od té doby jsme spokojeným zákazníkům dodali přes 15.000 exemplářů těchto strojů. A úspěch provzdušňovačů řádků s šikmo postavenými rotory může pokračovat i v 21. století. Shrnovače ELHO řady Twin mimo jiné sklízený materiál zvedají, přesouvají ho vzduchem a vytvářejí vysoký vzdušný řádek, v kterém si píce uchovává nejvyšší kvalitu. Nebezpečí kontaminace a nahrabování kamenů do píce je díky tomu mimořádně nízké.

ELHO Twin 4600

Čelně nesený model Twin 4600 je nejnovějším přírůstkem do rodiny shrnovačů Twin. Twin 4600 překládá řádek před traktorem do boku a vytváří jeden dvojitý řádek. V kombinaci například s taženou polní řezačkou je potřebná práce provedena podstatně rychleji a ušetří se pohonné hmoty.
Pracovní záběr : 4,6 m
Zobrazit více parametrů

ELHO V-Twin 600

Model V-Twin 600 upevněný v předním závěsu traktoru nebo na čelním nakladači pokládá k sobě dva řádky a díky tomu může být optimálně využita kapacita lisu nebo kombinace lisu s baličkou připojených za traktorem.
Pracovní záběr : 6,00 m
Zobrazit více parametrů

ELHO V-Twin 750 / V-Twin 750 Super

Shrnovače ELHO V-Twin 750 natahají píci po zemi, ale vrhají ji rychle se opakujícím pohybem prstů šikmo nahoru a dovnitř. Sklízená píce tak není kontaminována nečistotami nacházejícími se na povrchu pole, ale zachovává si svou čistotu a vysokou kvalitu.
Pracovní záběr : 3,0 - 8,0 m
Zobrazit více parametrů

ELHO V-Twin 950 Super

Se shrnovačem ELHO V-Twin 950 Super dostanete čistou píci do jednoho řádku z pracovního záběru až 9,5 metrů.
Pracovní záběr : 4,5-9,5 m
Zobrazit více parametrů