Zpět na pal.cz
+420 577 113 980
Podpora

Jockey 600 Köckerling

Secí stroj s dláty.

JOCKEY 600

Mnoho moderních univerzálních secích strojů vyžaduje kvůli své vysoké vlastní hmotnosti velkou tažnou sílu, spotřebují hodně pohonných hmot a jejich pořizovací cena je dost vysoká. JOCKEY 600 se proti tomu vyznačuje jednoduchou a kompaktní konstrukcí. Je lehce tažný, úsporný na pohonné hmoty, odolný proti opotřebování a zároveň univerzálně použitelný pro setí do zpracované půdy i pro setí do mulče. Méně je právě mnohdy více!

Secí botky

Uspořádání secích botek ve 4 řadách udává vzdálenost řádků 16,6 cm. Odpružené slupice z materiálu 70 x 12 mm jsou tvarově stabilní, a tím málo podléhají vibracím. Zaručují stejnoměrnou hloubku setí.

Dvojitý válec STS a zavlačovač

V praxi oceněný dvojitý válec STS najdete téměř u všech strojů Köckerling. Také zde zvítězila jednoduchost. Ocelová obruč tvarovaná jako U-profi l se plní půdou, takže pracuje půda na půdu (soil to soil). Dobrá přilnavost, nízké opotřebení a spolehlivé fungování i ve vlhkých podmínkách, to vše válec vyznamenává. Vzdálenosti obručí válce jsou přizpůsobeny secím botkám, takže za každou secí botkou následuje jedna obruč. Toto pěchovací setí ovlivňuje rychlé a stejnoměrné vzcházení osiva. Odpružený zavlačovač slouží k zakrytí osiva a opětovnému zarovnání.

Znamenáky

Hydraulické znamenáky mají robustní konstrukci a agresivní ozubené kolo, čímž je značení znatelné i při setí do mulče. Úhel ozubeného kola je stavitelný, takže se dá nastavit optimální záběr.

Zásobník osiva 2800 l

Zásobník osiva má objem 2800 l. Vysoce dimenzovaný dávkovací přístroj pracuje u secího stroje přesně i při vysokých rychlostech. Ventilátor je poháněn hydraulickým nástrčným čerpadlem. Sériově je kontrola otáček, přepínání na kolejové řádky, počítadlo hektarů a hlásič rezervy zásobníku. Rozdělovací talíř osiva a klapky pro kolejové řádky se nacházejí mimo zásobník

Modely

pracovní šířka 6,00 m
přepravní šířka 3,00 m
počet dlát 36
vzdálenost řádků 16,6 cm
průchodnost rámu 60 cm
hmotnost 5.750 kg
konstrukční délka 7318 - 7818 mm
válec dvojitý válec STS 530 mm
zavlačovač 13 mm
připojení na spodní lištu, KAT III
sériová výbava hydraulické znamenáky, hydraulický croosboard, zásobník 2800l, počítač a radar,
výbava na přání hydraulický podvozek, stavěcí kola, zapojení KAT III, osvětlení pro přepravu značení kolejových řádků před vzejitím, kontrola průtoku osiva

Fotogalerie

Související

Diskový secí stroj VITU

Diskový secí stroj VITU Köckerling
Pracovní záběr : 6,00 m
Objem zásobníku : 3700 l
Zobrazit více parametrů

Ultima 800 Köckerling

Univerzální secí stroj pro přímé setí a setí do mulče
Pracovní záběr : 8,00 m
Objem zásobníku : 4000 l
Zobrazit více parametrů

Ultima CS Köckerling

Univerzální secí stroj pro profesionální zemědělství pro výsev obilovin, řepky, bobu, hrachu a dokonce i kukuřice.
Pracovní záběr : 3,00–6,00 m
Objem zásobníku : 2800 l
Zobrazit více parametrů

Dealeři

Mapa
Seznam