Zpět na pal.cz
+420 577 113 980
Podpora

AGROVECTOR - 37.6 - 37.7

Teleskopické manipulátory s dosahem ramene 6 – 8 metrů jsou dnes nejpoužívanější při manipulační práci v zemědělství. Právě proto představil v tomto segmentu DEUTZ-FAHR dva výkonné modely, které byly vyvinuté přímo podle požadavků tak různorodého a náročného segmentu, jakým zemědělství rozhodně je.
AGROVECTOR - 37.6 - 37.7

Mistr v nakládání

Teleskopické manipulátory s dosahem ramene 6 – 8 metrů jsou dnes nejpoužívanější při manipulační práci v zemědělství. Právě proto představil v tomto segmentu DEUTZ-FAHR dva výkonné modely, které byly vyvinuté přímo podle požadavků tak různorodého a náročného segmentu, jakým zemědělství rozhodně je.

DEUTZ-FAHR AGROVECTOR 37.6 a 37.7 jsou moderní výkonné stroje vhodné pro práci ve všech oblastech zemědělské výroby. Teleskopické manipulátory AGROVECTOR vždy patřili mezi univerzální pomocníky. Nová řada jde ale ještě dále. Díky stále širšímu použití tohoto typu mechanizace v zemědělství se DEUTZ-FAHR AGROVECTOR dokonale přizpůsobil rostoucím požadavkům. Především došlo k osazení stroje nejmodernějším 4válcovým motorem DEUTZ o výkonu 123 koňských sil. Tento pak pohání velmi výkonné čerpadlo s maximálním průtokem až 150 l/min. O pojezd se stará 6stupňová převodovka řazená plně pod zatížením a s maximální rychlostí až 40 km/h. Tyto základní parametry již dávají tušit, že se jedná o opravdu výkonné stroje. Oba modely jsou schopny velmi svižně pracovat s břemeny o hmotnosti až 3.700 kg. AGROVECTOR 37.6 pak dokáže manipulovat s materiálem do výšky 6,1 metru. Druhý jmenovaný, AGROVECTOR 37.7 je schopen vyzdvihnout cokoliv až do výšky 7,3 metru.

Tak jak je u všech strojů DEUTZ-FAHR zvykem je vedle vynikajících technických parametrů na jedničku zvládnuto i jejich ovládání. To je jednoduché a koncipované tak, aby co nejméně zatěžovalo uživatele. Ovládání ramene a hydraulických okruhů je již standardně na multifunkčním joysticku. Co je důležité, přestěhovalo se sem i řazení směru jízdy a řazení jednotlivých převodových stupňů. Tím je dán základní předpoklad pro rychlé a snadné ovládání jednou rukou při plné koncentraci na vlastní práci a okolí stroje.

Výkonné motory, silný a rychlý hydraulický systém a náročné podmínky v zemědělství vyžadují robustní konstrukci stroje. Oba AGROVECTORY mají výrazně zesílenou konstrukci celého stroje i samotného ramene. Výložník využívá výhod geometrie „Z“ díky které získává obrovskou vylamovací sílu, rychlost pohybu i velký úhel naklopení výložníku.

Všechny tyto prvky a bohatá standardní výbava dělají z teleskopických manipulátorů DEUTZ-FAHR AGROVECTOR stroje doslova určené pro tvrdou práci v zemědělství. Výkonný a spolehlivý motor DEUTZ, robustní konstrukce a vynikající hydraulický systém jsou garancí pro jejich až neobvykle dlouhou životnost.

Hlavní charakteristika

Nový moderní čtyřválec DEUTZ TD 3,6 L4 Tier 4i, 90 kW (123 k), DOC, bez filtru a SCR.
Dvojité teleskpické rameno s vysokopevnostní oceli s dvojčinným hydraulickým okruhem na konci ramene.
Z-kinematika pro ovládání úchytu nářadí.
Max. zdvih 6,1 a 7,3 m, dopředný dosah 3,11 a 3,76 m.
6stupňová powershiftová převodovka s max. rychlostí 40 km/h.
Axiální pístové čerpadlo s max. průtokem 150 l/min.
Prostorná kabina, palubní počítač s integrovaným diagnostickým systémem.
Plně proporcionální elektrické ovládání pomocí joysticku s integrovaným ovládáním převodovky a reverzace.
Hydraulická reverzace ventilátoru, hydropneumatické odpružení ramene.
Široký výběr příslušenství pro všechny typy aplikací, různé typy úchytů.

Modely

Model AGROVECTOR 37.6 AGROVECTOR 37.7
Nosnost 3 700 kg 3 700 kg
Maximální výška zdvihu 6,1 m 7,3 m
Zvedací kapacita při max. výšce 2 500 kg 2 000 kg
Max. nosnost při plném vysunutí ramene dopředu 1 500 kg 1 500 kg
Motor 74,4 kW 74,4 kW

Fotogalerie

Související

AGROVECTOR - 25.5

Nový Agrovector 25.5 je nejmenší z rodiny teleskopických manipulátorů DEUTZ-FAHR. Tento velmi kompaktní stroj je schopný až neuvěřitelných výkonů. Při délce pouhých 3,8 metru včetně paletizačních vidlí je tento stroj schopen zdvihnout náklad do výšky až 5,6 metru a převážet náklad o váze až 2,5 tuny!
Dosah ramene : 5,6 m
Nosnost : 2 500 kg
Zobrazit více parametrů

AGROVECTOR 29.6 – 29.6 LP – 35.7

S hydrostatickými manipulátory AGROVECTOR nabízí DEUTZ-FAHR všestranný a univerzální teleskopický nakladač, který může být použit díky širokému spektru přídavných nástrojů v mnoha oblastech zemědělství. Výkonná hydraulika i hospodárné motory dělají z Agrovectoru nenahraditelného a neocenitelného pomocníka v každém podniku. Díky dvoustupňovému pojezdu se tyto stroje hodí na většinu prací na farmě.
Dosah ramene : 5,8 m
Nosnost : 2 900 kg
Zobrazit více parametrů

Dealeři

Mapa
Seznam