Zpět na pal.cz
+420 577 113 980
Podpora

Hydraulická štípačka Palax Logsplit 60

Palax Logsplit 60 je hydraulická štípačka s přítlačnou silou 5 tun, vybavená rychloběžným ventilem a nastavitelnou délkou zdvihu.
Palax Logsplit 60 je hydraulická štípačka s přítlačnou silou 5 tun, vybavená rychloběžným ventilem a nastavitelnou délkou zdvihu. Stroj je dodáván s pohonem pro připojení na traktor, s elektrickým motorem nebo se spalovacím motorem. Maximální délka polena je 60 cm.

Obsluha hydraulické štípačky Palax Logsplit 60 je díky ovládání oběma rukama velmi bezpečná, protože štípací pohyb se při uvolnění kterékoliv z ovládacích pák okamžitě zastaví. Při uvolnění obou pák se posunovací zařízení automaticky zatáhne. Všechny pohyblivé části, s výjimkou posunovacího zařízení, jsou zcela zakryty ve skříni stroje.
Stroj je standardně vybaven štípacími klíny, které umožňují vhodná polena rozštípnout jedním pohybem na 4 kusy. Za účelem zabránění poklesu štípací síly jsou velká polena nejprve naštípnuta napůl. Ostré drážky na čelní ploše posunovacího zařízení zajišťují pevný kontakt s polenem, takže při štípání nemůže dojít k jeho sklouznutí na stranu.
 
Vysokorychlostní ventil ve standardní výbavě

Malé kmeny mohou být rozštípnuty vyšší rychlostí. To umožňuje téměř zdvojnásobení štípací rychlosti. Štípání velkých polen začíná s plnou štípací silou a nižší rychlostí. Jakmile je poleno naštípnuto, může se aktivovat vyšší rychlost štípání.

Video

Modely

Vice o produktech PALAX:
https://palax.fi/

 

Fotogalerie

Ke stažení

Tento produkt nemá žádné soubory ke stažení

Související

Hydraulická štípačka Palax Logsplit 100

Palax Logsplit 100 je hydraulická štípačka s přítlačnou silou 5,6 tun, vybavená rychloběžným ventilem a nastavitelnou délkou zdvihu. Maximální délka polena je 100 cm.