Zpět na pal.cz
+420 577 113 980
Podpora

Financování

Pokud byste rádi pořídili nové zařízení a nemáte dostatek prostředků k jeho koupi nebo byste si chtěli ponechat stávající hotovost jako rezervu na případný nákup půdy, nabízíme Vám možnost řešení v podobě financování prostřednictvím našich spolupracujících finančních institucí. Ty Vám umožní nákup formou úvěru (ať už s dotací PGRLF, SZIF nebo jiné), finančního leasingu nebo operativního leasingu či střednědobého nájmu.

Vaše žádost může být za určitých podmínek schválena do 24h a dokonce i bez předložení ekonomických výkazů.

Součástí finanční nabídky může být i výhodné pojištění u renomované pojišťovny, díky čemuž Vám odpadnou starosti s hledáním správného partnera a nepříjemná překvapení při řešení škodních událostí. Měsíční splátku a pojištění hradíte v jedné částce a nemusíte tak řešit různé platby na různé účty.

S vyřízením vaší žádosti vám pomoho naši partneři:

  • ČSOB Leasing - web
  • IKB Leasing - web
  • Erste Leasing - web
  • GE Money Bank - web
  • Máte zájem o dotaci? Vyplňte prosím dotazník, a my Vás budeme kontaktovat.

    Vyplněním dotazníku klient uděluje souhlas se zpracováním svých výše uvedených údajů týkajících se právnické osoby a osobních údajů pro účely dalšího obchodního kontaktu, zasílání nabídek včetně elektronických. Osobní údaje budou zpracovány po dobu trvání obchodního kontaktu a po jeho skončení s nimi bude naloženo dle platné právní úpravy, zejm. podle zákona č. 499/2004 Sb. (zákon o archivnictví a spisové službě a o změně některých zákonů) a Nařízení Evropského parlamentu a Rady EU 2016/679 ze dne 27.4.2016 o ochraně fyzických osob (GDPR).