Zpět na pal.cz
+420 577 113 980
Podpora

O společnosti

Vážení návštěvníci webu společnosti P&L, přátelé zemědělství a zemědělských stojů, fanoušci moderních zemědělských technologií i osvědčené klasiky, připravili jsme pro Vás nový web, jehož cílem je vzájemná komunikace.

Chceme se s Vámi podělit o zkušenosti, které poctivě shromažďujeme v oboru již celé čtvrt století. Poradit Vám s řešením některých vašich pracovních problémů a naopak získat od vás informace jak a v čem Vám můžeme být prospěšní.

V jednotlivých sekcích můžete získávat obecné informace o nabízených produktech, získat rychlou nabídku na zemědělskou techniku nebo kontakt na jednotlivé pracovníky obchodního oddělení. Můžete s námi navázat spolupráci nebo i posílit náš tým.
    

Dovolím si tvrdit, že za dobu existence naší společnosti jsme byli průkopníky hned několika technologií a trendů v zemědělství. Ty jsme vypozorovali v zemích našich dodavatelů a následně jsme je aplikovali na podmínky českého a slovenského zemědělství.

Platí to především pro setí kukuřice (USA), aplikaci kejdy HOLANDSKO, využití precizního zemědělství (USA). Polní doprava Česko. V těchto a řadě dalších oblastí jsou mí kolegové připraveni Vám nabídnout profesionální péči v duchu našeho sloganu … Servis, za kterým stojí lidé.

Jsme tu pro Vás dnes a děláme vše proto, abychom byli i zítra. Takhle už to děláme od roku 1990. Chtěl bych, aby se Vám na našich stránkách líbilo, byly pro vás inspirativní a těm kteří nás ještě neznají přinesly navázání nových kontaktů a možnou budoucí spolupráci…

Se srdečným pozdravem
Ing. Petr Lebeda
Ředitel společnosti P&L

Proč právě P&L?

  • P&L  je společnost s dlouholetou historií (rok zal. 1990)
  • P&L má bohaté zkušenosti ve svém oboru
  • P&L staví na solidnosti a osobním přístupu
  • P&L je vlastněna pěti českými majiteli


Díky vytvořenému zázemí, vybudovaným vztahům a dvaceti pěti rokům činnosti pod stejným jménem a jedním ičem si můžete být jisti seriózností a důvěryhodností P&L. P&L po celou dobu své existence spoléhá na tým zkušených kvalifikovaných pracovníků připravených reagovat na vaše potřeby.

Obchodní firma:
P&L, spol. s r.o.
Sídlo: Biskupice 206, 763 41 Biskupice u Luhačovic

Zákl. kapitál: 25.mil. Kč
IČ 00 35 15 04
DIČ CZ 00 35 15 04

Bankovní spojení: 158 184 268/300
Spisová značka: C 364 vedená u rejstříkového soudu v Brně
Kód datové schránky:  t9crzp9

Všeobecné obchodní podmínky

Následující PDF soubor obsahuje VOP společnosti P & L, spol. s.r.o.

Co umíme?

Zemědělská technika

Zemědělské technika od firmy P & L představuje široké spektrum strojů a zařízení jak z vlastní produkce, tak i českých a zahraničních výrobců.

Komunální technika

Traktory Kioti s příslušenstvím představují stěžejní oblast programu pro údržbu veřejných komunikací a travnatých ploch.

Dopravní technika

V oblasti dopravní techniky se zaměřujeme na vozidla určená nejen pro zemědělství. Jedná se hlavně o nákladní automobily a vozidla Tatra a Iveco.

Lesní technika

V oblasti techniky pro les se zaměřujeme hlavně na finské speciály na probírku a vyvážení od firmy Sampo Rosenlew. Jendá se o harvestory a vyvážečku.

Hobby technika

Širokou nabídku zahradní a lesní techniky, nářadí, pracovní oděvy nabízí specializovaná prodejna ve Žďáře nad Sázavou.

Servis a náhradní díly

Od samého založení firmy v roce 1990, klademe velký důraz na kvalitní servis a rychlou dodávku náhradních dílů. Abychom tento záměr dodrželi byla postupně vybudována obchodně servisní střediska ve Velkém Meziříčí, Hrubčicích u Prostějova, Kroměříži, Žďáru nad Sázavou, Šumperku a Osíku u Litomyšle.